لیست قیمت انواع دستگاه فلزیاب طلایاب گنج یاب ۰۹۳۵۷۶۹۵۱۷۶

بدون دیدگاه

[ad_1]

لیست قیمت انواع دستگاه فلزیاب طلایاب گنج یاب ۰۹۳۵۷۶۹۵۱۷۶

لیست قیمت انواع دستگاه فلزیاب طلایاب گنج یاب 09357695176

لیست قیمت انواع دستگاه فلزیاب طلایاب گنج یاب ۰۹۳۵۷۶۹۵۱۷۶Reviewed by hadmin on Jun 18Rating: 5.0لیست قیمت انواع دستگاه فلزیاب طلایاب گنج یاب ۰۹۳۵۷۶۹۵۱۷۶لیست قیمت انواع دستگاه فلزیاب طلایاب گنج یاب ۰۹۳۵۷۶۹۵۱۷۶ | لیست قیمت انواع دستگاه فلزیاب طلایاب گنج یاب ۰۹۳۵۷۶۹۵۱۷۶ …

لیست قیمت انواع دستگاه فلزیاب طلایاب گنج یاب ۰۹۳۵۷۶۹۵۱۷۶

 

خرید فلزیاب طلایاب گنج یاب نقطه زن

خرید فلزیاب طلایاب گنج یاب نقطه زن

 

 

 

لیست قیمت انواع دستگاه فلزیاب طلایاب گنج یاب 09357695176

 

 

 

 

 

لیست قیمت انواع دستگاه فلزیاب طلایاب گنج یاب 09357695176

لیست قیمت انواع دستگاه فلزیاب طلایاب گنج یاب ۰۹۳۵۷۶۹۵۱۷۶

 

 

لیست قیمت انواع دستگاه فلزیاب طلایاب گنج یاب ۰۹۳۵۷۶۹۵۱۷۶

 

گول ظاهر فروشنده و قسم هایی که دم به دقیقه می خورد را نخورید.متاسفانه به علت بی سروسامان بودن شرکت های فروشنده ، تقریبا ۹۰ درصد این فروشنده ها کلاه بردار بوده و افراد زیادی که اکثرا از روی نــاچاری تصمیم به خرید گرفته اند در دام این افراد شیاد و حیله گر می افتند!!

مهم: از خرید دستگاههایی که اسم و رسم خــاصی ندارند و کاتــالوگ یا بروشور آنها در هیچ کجا قابل دسترس نیست جدا خودداری کنید!! با توجه به گزارشــات فراوان خریداران ،فــروشنده هایی وجود دارند که یک دستـــگاه را به قیمت های مختلف (۴-۱۲-۱۹-۴۷ میلیون ) میفروشند . پس قبل از خرید حتما در مورد دستگاه تحقیق کنید!! حتما از گارانتی و خدمات پس از فروش محصول اطمینان حاصل کنید چه خارجی و چه داخلی!!

 

متراژهای بالای هفت متر را برای فلزات جدید باور نکنید.بهترین وبیشترین عمق زنی دستگاه های فلز یاب که قادر به تشخیص فلز هستند پایین هفت متر است. پس به نوشته های کاتالوگ دستگاه اعتماد نکنید که فقط در حد حرف هستند در حالیکه ملاک اصلی عمق زنی ، در عمل و در سخت ترین شرایط طبیعی است. اگر فروشنده ای در خصوص دستگاه های نقطه زن ادعا کرد که این دستگاه فقط به فلزات قدیمی حساسیت دارد بدانید که کلاه برداری است و به هیچ عنوان صحت ندارد و صرفا برای فروش دستگاههایی است که قادر به پیداکردن فلزات نیستند و یا اصلا ربطی به فلز یابی ندارند. متاسفانه در کشور ما ایران،هموطنان فکر می کنند که اگر دستگاهی ساخت کشور های اروپایی و یا حتی افغانستان هم باشد از دستگاه های ساخت ایران بهتر است در حالیکه کشور های اروپایی اغلب برای منطقه اروپا و به سفارش کشور های این منطقه دستــــگاه طراحی و تولید می کنند. از انجایی که تمدن و قدمت کشور هایی نظیر امریکا و استرالیا و انگلیس خیلی کم و کمتر از ۱۰۰۰ سال است اگر هم دستگاهی تولید کند برای مصارف کشورهای اروپایی است و بدلیل نداشتن پیشینه کهن اگر هم گنجی داشه باشند در عمق ۵ سانتی تا ۱ متری است!! پس ملاک اصلی شما در انتخاب دستگاه ، تست دستگاه به دست خودتان در انواع لایه ها از جمله ساروج و در سخت ترین شرایط باشد و نه داخلی یا خارجی بودن دستگاه و اینکه کشور سازنده ترکیه ،یونان و یا امریکا است!!! شما فقط به چشم و گوش خود اطمینان کنید و دستگاه را شخصا تست کنید.

 

رایج ترین مشکلات و خطاهای کاوشگران وجستجوگران گنج مربوط به این ۱۰ گزینه می باشد پس اگر می خواهید از کارایی دستگاهی که خرید کرده اید مطمئن شوید به نکات زیر توجه کنید:

مطمئن شوید که فروشندگان جا و مکان ثابتی دارند و تست های لازمه را انجام می دهند. با توجه به کلاه برداری های صورت گرفته افراد اشناس با بهانه هایی از جمله موارد زیر اقدام به کلاه برداری میکنند:

الف)دستگاه ها را از خارج وارد میکنیم و نمیتوانیم مکان ثابتی داشته باشیم!

ب) تمامی شرکت های فروشنده دستگه تحت نظر هستند.

پ) چون دستگاه های ما با کیفیت است تحت نظر هستیم و نمیتوانیم مکان ثابتی داشته باشیم. جای بسی تعجب است که برخی از افراد بدون داشتن اطلاعات از مکان فروشنده وجه واریز میکنند و به امید ارسال دستگاه می نشینند!! اما در صورتی که جا و مکان فروشنده مشخص باشد و محل شرکت هم مشخص باشد با استفاده از شماره ثبت، می توان اصالت شرکت را استعلام نمود و با خیالی راحت خرید کرد.که البته در این زمینه ۹۰ درصد شرکت ها ثبت شده نیستند!!

قــبل از خرید حـتما در مورد مکان فروشنده تحقیق کنید و موارد زیر را کـنترل کنید:

اجاره یا بنام بودن مـکان شرکت-مدت زمان فعالیت شرکت و افتخارات آن-پرس و جـو از همسایه های مکان فروشنده و … دستگاه مورد نظر را در ساروج و زیر خاک تست کنید (بدون تست به هیچ عنوان نخرید) دستگاه را درمیان خاک ،ذرات ،آهک ،استخوان ،زغال،مواد معدنی،سنگهای معدنی،خاک مرطوب و بتن تست کنید و سپس اقدام به خرید کنید. (اگر فروشنده از تست در این شرایط اجتناب کرد خرید نکنید) دستگاه را در جایی شبیه به شکل تست کنید (بدون تست خرید نکنید):

لیست قیمت انواع دستگاه فلزیاب طلایاب گنج یاب ۰۹۳۵۷۶۹۵۱۷۶

تذکر : آماده سازی زمین تست به عهده فروشنده می باشد لذا از پرداخت هر گونه هزینه اضافی بخاطر آماده سازی زمین تست خودداری کنید.

 

تمامی محصولات به شرط اصل و استعلام عرضه میشود
لیست قیمت انواع دستگاه فلزیاب طلایاب گنج یاب ۰۹۳۵۷۶۹۵۱۷۶

مشتریان عزیز لطفا تقاضای تخفیف نکنید قیمتهاس درج شده حتی از قیمت کارخانه پاییتر است و این خلاف عرف بازار هست که درصدهای خرید عمده اعلام شود ولی به دلایلی مجبور به انتشار هستیم دستگاه دیپ هانتر اگر توسط شخص از ترکیه خرید شود قیمتی معادل ۲۰میلیون تومان خواهد داشت ولی اگر توسط فروشندگان فلزیاب که با شرکت سازنده سالیان سال کار کرده است این قیم ۲۵%پایینتر از قیمت سایت خواهد بود واین امر در نمایندگی از یک شرکت هم صدق میکند به طور مثال اگر دستگاهی ۱۰میلیون قیمتش باشد شرکت یا کارخانه سازده به نماینده حداقل ۲۵الی ۴۰%زیر قیمت خواهد داد و مثال دوم دستگاه بیونیک ۴میباشد که درسایت ۱۱۰۰۰یورو یا به عبارتی تقریبا ۴۵میلیون تومان قیمت دارد ولی در ترکیه و یا ایران و یا دبی میتوانید تا ۳۲میلیون تومان بخرید این به معنی هست که نمایندگی ۲۵الی۳۰پایین تر از قیمت خرید میکند.

لیست قیمت انواع دستگاه فلزیاب طلایاب گنج یاب ۰۹۳۵۷۶۹۵۱۷۶

موفق و پایدار باشید.

مطالب مفید و مرتبط

[ad_2]

Source link

[تعداد: 14   میانگین: 3.6/5]
مطلب پیشنهادی  کشف مومیایی 900 ساله شاهزاده قطبی در سیبری+فیلم
  • نویسنده
    طلایاب
  • تعداد بازدید
    5,966 بازدید
۰دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید

8 + نوزده =

طلایاب گنج یاب فلز یاب
نوشته‌های ویژه
اخبار ویژه